back 2

نامیکاران

_


شرکت نامیکاران در سال1362 در استان قزوین به ثبت رسیده است و از سال 1370 فعالیت خود را درزمینه واردات و تولید مواد شیمایی ساختمان آغاز کرد. در آن سال همکاری مشترک بین نامیکاران و شرکت سیکا سوئیس (SIKA) در قالب واردات شروع و با توجه به مذاکرات فی مابین، پس از گذشت چند سال نامیکاران اکثر محصولات شرکت مذکور را تولید و تحت لیسانس سیکا توسط شرکت نامیکاران تولید و در بازار ایران ارائه گردید.
با اراده و پشت کار پرسنل فنی این شرکت و در راستای اهداف بلند مدت و سیاستگذاری های مدیران مجموعه، در حال حاضر نامیکاران علاوه بر عرضه محصولات خود در داخل کشور، به عنوان صادرکننده به همراه ارائه محصولات خود به بیش از ده کشور در سطح منطقه ، خدمات فنی خود را نیز به آن کشورها ارائه می دهد.
تولیدات این شرکت با بالاترین سطح کمی و کیفی خود، مورد مصرف اکثر پروژه های نیروگاهی ( نیروگاه های آبی و حرارتی )، سد سازی ( سد های خاکی و بتنی و سازه های جانبی آن ها )، صنعتی و نفتی، اسکله، پل، تونل، تولید بتن های آماده و صنایع خودرو سازی کشور در سطح ایران می باشد.
همچنین در راستای ارائه محصولات با کیفیت از سال 1380 با اجرای طرح توسعه خود در شهرک صنعتی کاسپین ، جز پنج شرکت اول ایرانی نسبت به راه اندازی خط تولید در و پنجره یو پی وی سی تحت لیسانس شرکت کامرلینگ آلمان (KOMMERLING) اقدام نمود و در ادامه خط تولید پنجره های آلومنیومی را راه اندازی نمود.
سیاست مدیران شرکت نامیکاران همواره ارائه محصول با کیفیت و پاسخگویی درست و بموقع به نیاز مشتریان خود در صنعت ساختمان بوده و ارتباط خود را با شرکت های بین المللی برای منتقل نمودن تکنولوژی روز دنیا در تولیدات داخلی حفظ نموده است.

خانه درباره ماتماس با ما